• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Elektronik Sigara'nın Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Yan Etkileri.?

Elektronik Sigara'nın Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Yan Etkileri.?

Elektronik Sigara'nın Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Yan Etkileri.?

19 Ekim 2019, 19:534081

Elektronik Sigara'nın Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Yan Etkileri.?

   Etrafımızdaki her şeyin bir nedeni ve etkisi var gibi görünüyor. Paranızı tek bir yerde harcıyorsanız, başka bir yerde harcamak için kredi kartı kullanmıyorsanız paranız yoktur. Bir sınava çalışmazsanız, muhtemelen çok iyi bir performans göstermeyeceksiniz. Ancak bazen elektronik sigara aşkımıza o kadar sarılıyoruz ki, bunun da yan etkileri olduğunu unutuyoruz. Elektronik sigaranın gerçekten nasıl yan etkileri bulunmaktadır. Bazıları bu blogda zaten tartışılmış, bazıları ise tartışmadı. Sizin için en önemlilerini araştırdık ve sunuyoruz iyi okumalar.

Elektronik Sigara Alerjileri:

   Alerjiler tüm şekil ve formlarda gerek yüzümüzde gerekse iç organlarımızda belirtilerini bizlere gösterirler. Acı çekenler bizlerin ne kadar sinir bozucu ağrılarla uğraştığımızı biliyorlar. Bu durumda, ilkbaharda belirli bir meyve yememek veya antibiyotikler almak kadar basit değildir. Elektronik sigara alerjileri günlük olarak ne yaptığımızı önemli derecede etkilemektedir.

   Neyse ki, bu tür alerjiler çok nadir gözükmetedir. Temel olarak PG alerjileri hakkında konuşuyoruz, çünkü bildiğimiz tek tip onlar. Ayrıca, birçok belirtinin küçük olması ve tipik olarak bu şekilde kalması nedeniyle fark edilmesi zor olabilir. Elektronik sigara alerjiniz olabileceğini düşünüyorsanız, hastaneye giderek pg alerjisi testinizi yaptırmayı sakın ama sakın ihmal etmemenizi öneririm.

Nikotin'in Etkileri:

   Bu noktada muhtemelen nikotinin vücudumuza ne yaptığını çok iyi biliyorsunuzdur. Eğer eski sigara tiryakisi iseniz, vücudunuzun nikotin isteyeceğini ve alamadığında yoksunluk krizi çekeceğinizi çok iyi bildiğinizi varsayıyorum. Tek başına nikotin sizin için fena değilken, sigara dumanının size verdiği zarar daha büyük hastalıklara ve kanserlere sebebiyet vermektedir eğer sağlınızı önemsiyorsanız ve sigarayı da bırakamıyorsanız elektronik sigara alıp hayatınıza sağlıklı bir başlangıç yapmanızı öneriyorum.

   Nikotinin dumanındaki yan etkileri daha belirgindir. Onlar hiç sigara ile ilişkili değildir. Sıvı nikotin, ateşleme düğmesine bastığınız anda ısınarak duman olarak akciğerlerinize dolmaya başlamaktadır ve zararı sigaraya nazaran %95 daha azdır , ancak yan etkileri olabileceğini bilmeniz gerekir. Nikotin ile aşırıya kaçarsanız, baş dönmesi, baş dönmesi ve hatta titremeye neden olabilirsiniz. Bu gibi durumlardan kaçınmak için buhardaki nikotin seviyenizi ayarlamayı lütfen unutmayın ve nikotin seviyenizi içeceğiniz aralıkta seçin. Likitler çok fazla tehlikeli olmasalar da zararsız değildirler.

Elektronik Sigara Kullanımında Ağız Kuruması Ve Boğaz Yanmasının Nedenleri:

   Elektronik sigara'nın bu olası yan etkisi çok fazla konuşulmuyor. Çoğu insan elektronik sigarayı boğaz kurumasıyla ilişkilendirmez, ancak aslında doğrudan bir bağlantı vardır. Dumanın oluşumu, likitinizin ısınması suretiyle oluşturulur ve likit, Propilen Glikol (PG), Sebze Glikol (VG) veya her ikisinin bir kombinasyonunu içerir. Sorun hem PG hem de VG'nin sizi doğal olarak susuz bırakan ürünler olmasıdır. Suyu emer ve bu nedenle ağzınızda kuruma olabilir.

   Bunu farketmeseniz bile, oluyor. Belki de bunu farketmediğiniz için, suyun vücudunuza gerektiğine dikkat etmiyorsunuzdur. Bu, yan etkilerin ortaya çıkması kadar büyük bir şey değil, ama farkında olmanız gereken bir şey. Elektronik sigara kullanıyorsanız, vücudunuzu kısa süre sonra su içerek metabolizmanızın normal çalışmasını sağlayın.

Diğer Yan Etkiler:

   Çok paramız oldu da Ay'da düğün mü yapmadık? Elektronik sigara, gerçek yan etkiler olarak düşünemeyeceğiniz bazı yan etkilere sahiptir. Para biriktirmeye ne dersiniz yada hiç düşündünüz mü? Bu kesinlikle bir yan etki. Sizin için daha güvenli olan bir şeye geçmek ? Bu kesinlikle bir elektronik sigaranın yan etkisi. Artık sigara gibi pis kokmamak gibi başka yan etkileri de var. Ya da sabahları uyanıp kendinizi iyi hissetmeye ne dersiniz?

   Bunları yan etkiler olarak düşünmeyebilirsiniz, ama kesinlikle öyledir. Alerjiler, vücudunuzun susuz kalması ve nikotin etkileri gibi dikkat etmek istediğiniz yan etkilerin yanı sıra, bu olumlu yan etkilerin tümünü görmezden gelemeyiz. Duyduğumuz şeylerin çoğu bu yan etkilerdir. Onlara geçiş yapmak için bu kadar heyecanlı kılan şeylerin odak noktasıdır. Gerçekten de elektronik sigaraya geçiş gibisi yoktur ve kendiniz denedikten sonra, geldiğiniz sonuç gayet makul ve dikkat çekicidir.

   Bizi takip etmeye devam edin..

   www.elektroniksigaratamiri.com

Yorumlar

Can Soykan
Can Soykan
14 Kasım 2019, 19:16

Elektronik nargile nereden alabilirim.

Yorum Yap

WhatsApp