• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
 • 0 (543) 357-2787
 • esigaraservis@gmail.com

Elektronik Sigara'ya Başlamanız İçin 9 Neden.!

Elektronik Sigara'ya Başlamanız İçin 9 Neden.!

Elektronik Sigara'ya Başlamanız İçin 9 Neden.!

21 Ekim 2019, 19:432031

Elektronik Sigara'ya Başlamanız İçin 9 Neden.!

Sigara'dan elektronik sigara'ya geçmenin milyonlarca sebebini düşünebiliriz. Şey, belki milyonlarca değil. Ama en az yüzlerce. Yine de her gün bize neden elektronik sigara kullandığımız soran birine rastlıyoruz. Bu elektronik sigara olayını biliyorlar ve popüler hale geldi, ancak tam olarak anlamıyorlar. Neden bu kadar çok insanın elektronik sigara'ya geçtiklerini anlamıyorlar. Yani, soruyorlar: neden elektronik sigara? Bundan daha iyi ne olabilir? Yüzlerce sebepten oluşan havuzda, bunlar genellikle elektronik sigara'nın sigara içmeyi bıraktırmasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu yazımızda elektronik sigaraların + larını gelin beraberce ineleyelim. 

 • Daha Güvenli . Bu her zaman akla gelen ilk sebep. Likitinizi değiştirmenin daha güvenli olmasıyla ilgisi var. Bu yıllar önce tartışmaya açılmış olabilir, ancak bu tartışma sona ermiştir. Elektronik sigara, sigara içmekten% 95 daha güvenlidir. Bu da sigara'yı bırakmak için bir avantaj demektir.
 • Daha ucuz . Sigara içmek giderek daha pahalı hale geldi. Bunun nedeni, daha az insan sigara içtiğinden, Büyük Şirketlerin telafi etmek için fiyatlarını yükseltmesi gerekiyor. Hükümet tarafından para toplamak için kolay bir hedef olan tütün vergilerinden bahsetmiyorum bile. Elektronik sigara, doğru likiti bulmuşsanız size çok fazla pararlar harcatmayacaktır.
 • Kokmuyor . Şimdi sizi koku rahatsız etmeyebilir, ancak geçiş yaptığınızda olacaktır. Sigara içmek gerçekten çok pis kokuyor. Hayatınızdaki insanlar size pis kokularınızdan ne kadar hoşlanmadıklarını söyleyeceklerdir, ama elektronik sigara yapmaya başlayana kadar gerçekten anlamayacaksınız. Buhar kokmaz ve bu nedenle bu kategoride sigara içmeyi fena halde size unutturacaktır.
 • Kül yok . Koku bir şeydir, ama kirli kül başka bir şeydir. Bir sigara yaktığınızda, havaya birçok kötü kimyasal salınır ve kül olarak adlandırılan hoş olmayan bir kalıntı kalır. Kimse külden hoşlanmaz, sigara içenler bile hoşlanmamaktadırlar. Elektronik sigarayla küle ve izmarite son verin.
 • Daha lezzetli . Sigaranızın tadı kötü olabilir. Bu normaldir, ancak tanıdık olduğu için daha muhtemeldir ki alışmışsınızdır. Elektronik sigara kullanmaya başladığınızda, donuk tat tomurcuklarınız tekrar nefes alabilecektir. İşte o zaman dışarıdaki inanılmaz havayı gerçekten hissedebileceksiniz . Elektronik sigaranızın lezzeti ile uçup gideceksiniz.
 • Leke yapmaz . Dişlerin hakkında konuşuyoruz. Uzun süredir bir sigara kullanıyorsanız, sadece dişlerinizin rengini uzaklardan fark edebilirsiniz. Tütün sigarasını kullananlar dişlerinin sarardığını bilmektedir. Bu hiç kimseye iyi görünmemekte ve likitinizi değiştirerek bunu önleyebilirsiniz.
 • Çeşitlilik sağlar . Sigara içtiğinde, her zaman ne elde ettiğini biliyorsun. Aynı zamanda her seferinde aynı tat ağızına gelir fakat elektronik sigara'da sen  seçebilirsin, ama senin için çok fazla çeşit var. Likitlerin binlerce çeşidi olmasa da yüzlerce insan var. Elektronik sigara size çeşitlilik verir, ki hepimiz biliyoruz hayatın bir tadı vardır.
 • Kış . Evet, kış geliyor. Yazları sigara içmek (biraz) rahat olabilir, ancak kışın olmaz. Hava soğuk ve sigara içmek için dışarı çıkmalısın. Buhar ile, oturma odanızda rahatlığında elektronik sigara içebilirsiniz. Buharın kokusu yoktur ve hızla dağılır, bu da kışı sizin için çok kolaylaştırır.
 • Resmi . Türkiye'de resmiyete kavuşmasa da zararının sigara'dan %95 daha az olduğu bilinmekte.

Gerçek şu ki, elektronik sigaranın size sigarayı bıraktırması için 9'dan fazla neden var. Elektronik sigara'nın sigara içmekten farklı olarak zararları gerçeğine bile değinmedik. Elektronik Sigara'nın sigarayı bıraktırmasının nedenleri arasında pek çok neden var, ancak yukarıdaki 9 neden  bunun için en güçlü örneklerden bazıları. Milyonlarca insanın geçiş yapmasının bir nedeni var ve milyonlarca kişinin daha gelmesi bekleniyor. Geçmişte buharı denemeyi düşündüyseniz, elektronik sigara'nın neden sigara'dan daha zararsız olduğunu önceki yazılarımızda da belirtmiştik.

   www.elektroniksigaratamiri.com

Yorumlar

Pelin Karan
Pelin Karan
23 Ekim 2019, 15:57

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

Yorum Yap

WhatsApp