• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Elektronik Sigara'ya Başlamaya Karar Verdiğinizde İlk Hafta Neler Olur.?

Elektronik Sigara'ya Başlamaya Karar Verdiğinizde İlk Hafta Neler Olur.?

Elektronik Sigara'ya Başlamaya Karar Verdiğinizde İlk Hafta Neler Olur.?

14 Ekim 2019, 18:381861

Elektronik Sigara'ya Başlamaya Karar Verdiğinizde İlk Hafta Neler Olur.?

   Sonunda sigarayı bırakmaya karar verdiyseniz ve elektronik sigara hakkında düşünmeye başladıysanız, o zamansizi tebrik etmek isterim. Şimdi, aklınızda elbette  birkaç soru olabilir ve kafaya takabilirsiniz üzerinde sizi derin derin düşündüren bazı hikayeler duymuş olabilirsiniz. Belki de ilk elektronik sigara haftanızda ne bekleyeceğinizi bilmeniz yeterlidir? Yolculuğunuzun ilk birkaç gününde neler yaşayabileceğinizi öğrenelim ve potansiyel olarak sigaradan nasıl kurtulabileceğiniz üzerinde biraz duralım.

Hangi Elektronik Sigara Kitine İhtiyacınız Var?

   Öncelikle ilk önce, sizi alıp elektronik sigaraya başlamak için neye ihtiyaç duyacağınıza hızlıca bakalım. Çok çeşitli cihazlar, atomizerler, likitler ve aksesuarlar mevcut olduğunda, ilk elektronik sigaranızı tedarik etme ihtimalinin göz korkutucu olması gerekmemektedir.

   İlk elektronik sigaranızı satın almak söz konusu olduğunda, mutlaka ilk olarak çevrenizde gördüğünüz elektronik sigaralardan almak isteyeceksinizdir, dadha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi cihazınızı seçtikten sonra artık kullanabileceğiniz kaliteli bir likit tercihinizin olması gerekmektedir, aksi takdirde elektronik sigaradan tekrar sigaraya geçiş yapma olanağınız artacaktır. 

   Kalabalıktan kaçınmak ve kalabalığın yapabileceği ve yapamayacağı şeylere ayak uydurmaktan kaçmanız gerekir; önceki yazılarımıza da bağlı kalarak size en uygun cihazı temin edin. Basit ve uygun fiyatlı bir kit, bu elektronik sigaralar dünyasına sizin de girmenizi sağlayacaktır harika; artık kullanmaya başalyabilirsiniz. Değişken lezzet ve nikotin gücü kombinasyonlarıda mevcuttur, bunlar elektronik sigara likitinizi bulmak ve hangi lezzet ve güçlerin kişisel tercihlerinize uygun olduğunu bulmak için mükemmeldir.

   Bir süre kullandıktan sonra sonra, daha sağlam bir buharlaştırıcıya yatırım yapmanıza neden olabilecek daha fazla seçenek bulmanın yanı sıra, yeniden kullanımlık tanklara ve saklamak için mükemmel olan yeniden dolum yapacağınız likitnize yatırım yapabilirsiniz. maliyeti düşürür. (Elektronik sigara içerek, sigara içmeden kendinizi daha çok para harcamadan da tasarruf ettirmiş olacaksınız).

Elektronik Sigara Deneyimi:

   Yeni ürünlerinize sahip olduğunuzda, her durumda talimatları okuyun, öğrenme kısmını bitirdikten sonra - piliniz tamamen şarj olduğunda elektronik sigaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   Seçtiğiniz cihaza bağlı olarak, likitinizi, geleneksel bir tütün sigarasında olduğu gibi seçin. Vücudunuz buharı solumaya ayarlandığı için bu geçici olarak olsa da, ilk başta öksürme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Tipik bir sigara sizi 6-8 defa çektikten sonra alışabilirsiniz. Elektronik sigara işlemine benzer şekilde davranmanız gerekmektedir.

   Kuru bir boğaz, kuru burun ve ağız kuruluğu, erken günlerde elektronik sigara içişinize etken olacaktır, bol miktarda suyla hızlı bir şekilde akciğerlerimizi temizleyerek elektronik sigaramızı kullanmamız bizler için uygun olacaktır.

Sigarayı Bırakıp Elektronik Sigaraya Başladığınızda Ailenizzden Ve Arkadaşlarınzdan Destek Alın:

   Kalıcılık ve sebat yolculuğunuzun anahtarıdır ve etrafınızda ne yapmaya çalıştığınızı bilen bir aile ve arkadaşlarınız mutlaka olsun, arkadaşlarınıza ve ailenize sigarayı bırakıp farklı bir başlangıç yaptığınızı mutlaka söyleyin, kendinize gizlice doğru yolda olduğunuzu aklınıza sokup aydınlanmaya istekli olarak büyüdüğünüzde çok yardımcı olacaktır. Aklınza geldikçe ve zamanla sadece sigara içmenin uzak bir anı haline geldiğini göreceksiniz.

   Halk Sağlığı İngiltere, tütünlere göre tütünden% 95 daha az zararlı olduğunu ve buharlaşan bu elektronik sigaraların insanların tamamen sigarayı bırakmalarına yardımcı olma potansiyaline sahip olduğunu açıklamıştır.

Yorumlar

Fatma Güney
Fatma Güney
14 Kasım 2019, 18:57

İlk başlarda sigaradan ayrılmak çok zor olsa da zamanla elektronik nargileye alıştım ve artık vazgeçilmezim oldu herkese tavsiye ediyorum hem daha zarasız.

Yorum Yap

WhatsApp