• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Elektronik Sigaraya Yeni Başlayanlar İçin Hangi Marka - Model Cihaz Size Uygundur.?

Elektronik Sigaraya Yeni Başlayanlar İçin Hangi Marka - Model Cihaz Size Uygundur.?

Elektronik Sigaraya Yeni Başlayanlar İçin Hangi Marka - Model Cihaz Size Uygundur.?

11 Ekim 2019, 19:052821

Elektronik Sigaraya Yeni Başlayanlar İçin Hangi Marka - Model Cihaz Size Uygundur.?

   Elektronik sigara markaları içerisinde en iyisini seçmek elektronik sigaraya yeni başlayan arkadaşlarımızda karasız kalmaya neden olmaktadır. Bu durumda sizlerde elektronik sigara kullanırken hangi markayı alsam acaba diye kararsız kalanlardansanız bu yazımızı sizler için ele aldık.

   Elektronik sigara markalarında dünya çapında satış yapmaktadırlar, sizler için ülkemize internet üzerinden uygun fiyatlar ile getirerek satmak olan firmalar bulunmaktadır. En büyük elektronik sigara şirketlerinin model konusunda yarıştığı sektörde birbirinden üstün kalite ve teknoloji harikası modelleri piyasada bulunmakta bunlar hakkında sizlerle önemli bilgiler paylaşacağız.

   Her modelde farklı bir özellik ile karşımıza çıkan elektronik sigara markaları sigara bıraktırma konusundaki güçleri de tartışılmaz bir gerçek.

   Normal sigaraya oranla neredeyse zararsız sayılan bu teknolojik cihazlar ülkemizde büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır.

En İyi Elektronik Sigara Markaları:

   En iyi elektronik sigara markası olarak tek bir markaya bağlı kalmak doğru olmayacaktır. Her markanın kullanıcısı kendi çapında iyi olarak değerlendirilir. Fakat günümüzde çok tutulan belli başlı elektronik sigara markaları olduğu doğrudur bunlar satış ve kullanışa göre değişmektedir;

  • Smoktech
  • Vaporesso
  • Wismec
  • Eleaf
  • GeekVape
  • Tesla
  • Aspire
  • Asmodus

   Yukarıda yer alan markalar elektronik sigara sektörünündeki en iyiler olarak adlandırılabilir. Bu markaların kendi içlerinde birbirinden farklı cihazları yer alır. Kalem tarzı elektronik sigara veya düşük wattlara sahip mini cihazlar genelde ilk defa başlayacakların çok tercih ettiği modeller olmaktadır. Fakat biz kalem tarzı elektronik sigaraların kullanımında taraftar değiliz, biz elektronik sigara tamir firması olarak kalem tarzı e-sigaraların altından pres baskıyla kaptıldığı(kullan, öğren, at) için elektronik sigara kullanıcılarına kalem(pen) tarzı elektronik sigaraları tercih etmemekteyiz, bu tarz cihazların tamiri olmamaktadır. 

   Yeni Başlayanlar İçin Mod - Pod Cihaz Mı Kullanılmalı:

   Öncelikle elektronik sigaraya ne için başladığımız bu konuda önem arz etmektedir. Elektronik sigarayı keyif için kullanacaksak işimizi mod cihazlar görecektir. Sigarayı bırakmak için kullanacaksak pod cihazlar işimizi fazlaasıyla görecektir. Yukarıda da belirttiğim gibi çok firma olmasına karşılık Smoktech - Vaporesso ve Eleaf en çok rağbet gören elektronik sigaralardır.

   Yukarıdaki markalardan istediğiniz bir model ile elektronik sigaraya gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.

   www.elektroniksigaratamiri.com

Yorumlar

Halime Gül
Halime Gül
14 Kasım 2019, 18:54

Tavsiye üzerine smok nord almıştım gayet kullanışı ve sigara isteğimi kesiyor gayet sağlıklı olmaya başladım daha rahat nefes alıyorum.

Yorum Yap

WhatsApp