• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Elektronik Sigarayı Mekanik Moda Dönüştürmek Güvenli mi ?

Elektronik Sigarayı Mekanik Moda Dönüştürmek Güvenli mi ?

Elektronik Sigarayı Mekanik Moda Dönüştürmek Güvenli mi ?

12 Eylül 2019, 19:003243

Elektronik sigara tamiri yaptığını iddia eden bazı kişi ve kuruluşlar, bozuk elektronik sigaralarınızı mekanik sistemlere dönüştürerek kullanabileceğinizi iddia etmektedirler.
Peki nedir bu mekaniğe dönüştürme olayı ?
Bir önceki madde içinde belirttiğimiz gibi yeni nesil elektronik sigaralar bir çok güvenlik ve devre kesici sensörler içermektedirler, amatör kişi ve kuruluşlar para kazanmak uğruna, hayatınızı tehlikeye atarak, sizin onayınız üzerine elektronik kontrol kartını sensörleri ve koruma modüllerini devre dışı bırakarak, bataryadan gelen enerjiyi doğrudan atomizere kontrolsüz olarak göndermekte ve tüm aşırı ısınma ve patlama tehlikeleri ile sizi karşı karşıya bırakmaktadır.
Elektronik onarım ve teknik bilgi yoksulluğundan kaynaklanan bu sorumsuz davranışların bedelini ciddi yaralanmalar ile belkide mekanik sisteme çevrilmiş elektronik sigaranızı kullanırken patlaması sonucu yüzünüzü, hayatınızı kaybetmenize sebebiyet verecek kadar tehlikeli bir olaydır. Her işi ustasına, uzmanına bırakmak yerinde bir davranış olacaktır, eğer bir elektronik sigara tamircisi, elektronik sigaralarınızı mekanik mod sisteme çevirebileceğinden bahsediyorsa, yapmanız gereken şey oradan uzaklaşmak olacaktır çünkü bulunduğunuz amatör serviste her an bir mekanik sigara patlayabilir.

www.elektroniksigaratamiri.com

Yorumlar

Sinem Candan
Sinem Candan
09 Kasım 2019, 15:30

2 sene önce bende telefon tamircisine istick pico yu gösterdiğimde o kişide bana sizin yazdıklarınızı söyledi ve bende biraz korktum daha sonra tamir ettirmeyip sigaraya yeniden başladım, elektronik sigaramın tamir edilmesini istiyorumm.

Şener lütfi
Şener lütfi
14 Eylül 2019, 14:30

elektronik sigaraların tamiri yapılırken, cihazların sensörlerini devre dışı bırakılmamalı ve her daim fabrikanın tasarladığı sistemin dışına çıkılmamalı. Bazı adamlar bozulan elektronik sigarasını mekanik moda dönüştürüyor, aslında kar elde ettiğini sanarken elinde pimi çekilmiş bir bomba tuttuğunun farkında değil.!

Fikri zihnet
Fikri zihnet
13 Eylül 2019, 18:34

İzmirden selamlar, vaporesso revenger cihazım var suya düştü ve bir daha açılmadı, tamiri olur mu, olursa kaça olur

Yorum Yap

WhatsApp