• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

En Yaygın Elektronik Sigara Sorunları.?

En Yaygın Elektronik Sigara Sorunları.?

En Yaygın Elektronik Sigara Sorunları.?

24 Ekim 2019, 20:034452

En Yaygın Elektronik Sigara Sorunları.?

   İki hafta veya iki yıldır elektronik sigara kullanıcısı olsanız da, bir noktada elektronik sigara deneyiminize zarar verebilecek bir sorunla yüzleşmek zorundasınız. Elektronik cihazınızın doğru şekilde çalışmıyor olması veya istediğiniz kadar zengin bir likitin tadını çıkarmamanız sorun olabilir - sorun ne olursa olsun, asla korkmayın çünkü bugün en yaygın elektronik sigara sorunlarından on tanesini açıklığa kavuşturuyoruz ve elektronik sigara'larınızı kısa sürede geri getirecek basit çözümler sunuyoruz.

Elektronik Sigara Kullandıktan Sonra Başım Ağrıyor

   Sizin için çok yüksek bir nikotin içeriği olan bir likit kullanıyor olabilirsiniz. Bu, PG(propilen glikoz) bakımından zengin bir likit kullanıyorsanız, bu özellik küçük bir susuzluk etkisine sahip olabileceğinden, bu durum özellikle muhtemeldir. Zaten susuz kalmaya devam ediyorsanız (ki çoğumuz!) O zaman baş ağrısı, farkedeceğiniz ilk yan etkilerden biridir. Nikotin seviyenizi düşürmeyi ve su alımınızı artırmayı denemelisiniz.

Elektronik Sigara Sonrası Boğazım Ağrıyor

   Yukarıdaki gibi, bu yaygın bir susuzluk belirtisidir, bu yüzden bir bardak su alın ve kuru boğazınızın ve vücudunuzun su ihtiyacını kısa sürede giderin vücudunuzda normal bir insandan daha fazla su kullanmalısınız .

Elektronik Sigara Kullanırken Çatırtı Sesi Duyuyorum

   Elektronik sigaranızı likit ile aşırı doldurmuş olmanız muhtemeldir; sıvı cihazınıza taşırken cızırtılı bir sese neden olur. Atomizerinizi çıkarın, biraz likit boşaltın ve tekrar deneyin - tıkırdama sesinin durduğunu fark etmelisiniz.

Likitim Tanktan Sızıyor

   Likitinizin sızmasının birkaç farklı nedeni olabilir:

- Atomizerinize likiti aşırı doldurduğunuzda

- Atomizeri aşırı sıktığınızda

-Elektronik sigaranzın bir unsuru eksik

Bu gibi nedenlerle bir sıkıntınız olduğunda lütfen bize ulaşın.

Likitimin Tadını Düzgün Bir Şekilde Alamıyorum

   Ah, elektronik sigaranızın dili olsa da konuşsa! Aynı likiti uzun süredir kullanıyorsanız, bu sorunu fark edebilirsiniz; damak tadı aynı tada çok alıştığında ve onu doğru bir şekilde tanıyamadığında ortaya çıkar. Kolay bir düzeltme - kısa bir süre için yeni bir likit deneyin ve en sevdiğiniz likiti kullanın, eski likite döndüğünüzde hatırladığınız tada bakın ve kararı siz verin.

Elektronik Sigaramı Kullanırken Ağzıma Yanık Bir Tat Geliyor

   Atomizer'inizi doldurduktan hemen sonra likit akmaya mı başladı? Eğer öyleyse, muhtemelen sorun. Likitinizin coilinizi tam çekmemesinden kaynaklanıyor 10 dakika likitinizin coili çekmesini bekleyin ve ilk dumanlamanızı yapabilirsiniz, elektronik sigarayla ilgili daha fazla bilgi almak için yazılarımızı takip etmeyi unutmayın. Aksi takdirde ağzınıza yanık bir tad gelecektir.

Elektronik Sigaram Yeterince Buhar Üretmiyor

   Elektronik Sigara'nın tadını çıkartıyorsun, fakat istediğin o dolu buhar bulutlarını görmüyor musun? Kullanmakta olduğun likitten kaynaklanıyor olabilir. PG likiti dumanıyla övülemezken, büyük buhar bulutları üreten VG likitleri'dir. Her iki dünyanın da en iyisini istiyorsanız, PG ve VG liikitleri arasında 50/50'lik bir bölümü sizin tercihinize kalmış.

Elektronik Sigara Kullanırken Boğaz Vuruşu Çok Sert

   Yüksek bir VG likiti kullanıyor musunuz? Öyleyse, muhtemelen işte bu yüzden elektronik sigara içerken boğaz vurumunun çok fazla olmadığını fark ettiniz. PG likiti daha güçlü bir boğaz çarpması sağlar, bu nedenle bir PG likitine geçmeyi deneyin ve bu size daha uygun olacaktır.

Elektronik Sigara'da Nikotin Seviyesi'ni Nasıl Anlarız

   Burada iki seçenek var: Birincisi, nikotin seviyesi sizin için çok yüksek olan bir likit kullanıyor olabilirsiniz. Bunun yardımcı olup olmadığını görmek için nikotin seviyesini düşürmeyi deneyin. İkincisi, kullandığınız VG likit oranını arttırmaya çalışın, daha hafif bir boğaz çarpması sağladığı bilinmektedir.

Pilim Doğru Çalışmıyor

   Pilinizin doğru şekilde çalışmamasının birkaç farklı nedeni olabilir ve bu sorunun ne kadar sinir bozucu olduğunu elektronik sigara deneyiminizi gerçekten mahvedebileceğini biliyoruz. İşte dikkat etmeniz gereken birkaç şey:

- Doğru şarj cihazıyla tamamen şarj edildi mi? Bu açıkça görünse de, insanların yanlış şarj cihazını ne sıklıkla kullandıkları şaşırtıcı!

- Şarj etmeden önce pilinizin tamamen bitmesine izin veriyor musunuz? Tamamen bitmeden önce şarj etmeyi deneyin ve bir gelişme olduğunu fark edin.

- Bataryanızı kaç aydır kullanıyorsunuz? Değiştirilmesi gerekebilir.

Elektronik sigaranızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, cevabı yukarıda bulduğunuzu umarız! 

   www.elektroniksigaratamiri.com

Yorumlar

Gaye Hoştan
Gaye Hoştan
28 Kasım 2019, 19:39

Benimde boğazımda bir ağrı yapıyordu ilk başlarda. Bol su içerek bu sorunu çözdüm yazılarınızdan faydalanıyoruz sağolun.

Hakan Dorukhan
Hakan Dorukhan
18 Kasım 2019, 19:31

selamlar… cihazım çocukların elindeyken pilleriyle oynarken gördüm ve hafif bir duman geldi pil giriş kısmından daha sonrasında ise çalışmadı. büyük bi ihtimalle ana kartta bir problem gerçekleşti. ne yapabilirim?

Yorum Yap

WhatsApp