• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Kahve Ve Elektronik Sigara Uyumu - Sigara İle Kahve İçilmesi Zararlı Mıdır.?

Kahve Ve Elektronik Sigara Uyumu - Sigara İle Kahve İçilmesi Zararlı Mıdır.?

Kahve Ve Elektronik Sigara Uyumu - Sigara İle Kahve İçilmesi Zararlı Mıdır.?

17 Ekim 2019, 19:112291

Kahve Ve Elektronik Sigara Uyumu - Sigara İle Kahve İçilmesi Zararlı Mıdır.?

   Sigara içenler için, sigaralar ve kahve genellikle beraber gider. Sigara içmenin pratikliği yanında kahve olmazsa olmazdır. Öyle bir birleşimi var ki, birisi Kahve ve Sigara başlıklı bir film bile yapmış . Sigara yasaklanıncaya kadar kahve dükkanları muhtemelen en çok sigara içilen kurumlardır. Kahve ve sigara birbirini tamamlamaktaydı, fakat elektronik sigaranın çıkmasıyla birlikte hem aroma hemde tat anlamıyla kahve ve e-sigara bütünleyi bir unsur olmuştur.

 Sigara İle Birlikte Kahve İçilmesi Zararlı Mıdır.?

   Sigarayı bırakmaya kararlı olan bir sigara içen kişinin meselesi, rutinleriyle ne yapılması gerektiğidir. Sigara içenlerin genel rutinleri, nikotin alımlarının olduğu gibi bir sorundur. Ancak, kahvede bir sigara içmenin rahatlığı çoğu zaman durdurmak için en iyisini yapmaya çalışan birini kırmakta olan durumdur. Elbette, buhara geçişin milyonlarca yol olduğu kanıtlandı, ama kahve rutinleriyle ne yapacaklar? Elektronik sigara uzakta, bu ne! Kahvenizi nasıl sevdiğiniz önemli değil, eşleştirebileceğiniz likitinizle birlikte bir lezzetiniz bulunmakta. Sigara ile birlikte kahvenizi yudumlamak ağızınızdaki dumanı atmanızı sağlar fakat, sigaradaki bütün dumanı içinizden atamamanızı sağlar buda size ciddi zararlar vermektedir. En iyisi elektronik sigarayla birlikte kahve tüketimidir,İşte size başlamanıza yardımcı olacak küçük lezzet eşleştirme rehberimiz.

   Espresso - Kahve içeceklerinin en eskisi. Buraya çabuk lezzet ve enerji sarsıntısı yaşamak istiyorsanız içebileceğiniz içecek. Böyle yoğun bir lezzet için, onu eşit derecede yoğun bir şeyle eşleştirmek isteyeceksiniz. Cesur Red lezzetini denemeyi denemenizi öneririz. Bu şekilde zengin lezzetini ikiye katlarsınız ve güne başlamak için hazır olursunuz.

   Americano - Başka bir klasik olan bir Americano, deneyiminizi yavaşlatmak için aslında sıcak suyla bir espresso çekimidir. Bu tür bir kahve deneyimi için, size güzel, zengin bir tat verecek, ancak Kırmızı'nın hemen altındaki bir yoğunluk düzeyinde olacak bir şey isteyeceksiniz. Bu yüzden Altın Tütün lezzetleri sabah Americano'nuz için mükemmel bir eşleşmedir.

   Cappuccino - Harika bir cappuccino bardağı sizi gerçekten doğru zihin durumuna sokabilir. Harika kahve tadı, ılık süt ve lüks sütlü  gerçekten zevk meselesi. Bu tür bir tadın bir uzantısı olarak, neden lezzetli çikolata veya Vanilyalı likit ile kendinizi şımartmıyorsunuz? Her iki lezzet de bir cappuccino'nun hoşgörüsüne uyuyor ve sabaha başlamanın ya da akşamları gevşemenin harika bir yolu olabilir.

   Filtre - Bir çok kahve temizleyicinin eski moda yöntemi olan iyi yapılmış bir filtre kahvesi, kahveyi aşırı güç almadan tatmanızı sağlar. Bu açıklama, Tütün lezzetinin düzgünlüğüyle örtüşmektedir. Evde yapılan bir maç gibi görünüyor ve filtre kahvesi içine giren gazeteler bu lezzet birleşiminin övgülerini söyleyecektir.

   Fransız Basını -Bu hemen hemen herkesin evde yapmaya alışkın olduğu bir şey. Çok basit ve açıktır, ancak size yaşamdaki küçük zevklerin tadını en iyi şekilde çıkardıklarını hatırlatan olağanüstü bir tada sahiptir. Bir Fransız veya Türk tütününü andıran Sahra’da elektronik nargile içmekle alacağınız his aynı. Onları bir çift olarak yaşayın ve yüzünüzde büyük bir gülümsemeye neden olacak bir lezzet deneyimi yaşayınız.

   Kahvenizi içmenin birçok konuda yolu ve konuyla ilgili yazılmış çok sayıda kitap var. Premium Likit kullanarak , günlük rastladığımız en yaygın kahve içecekleriyle eşleştirmeyi seçtik . Hepsi kendi yolunda zekice ve bir elektronik sigara ve yuduma layık. Kafeininizi azaltmaya çalışıyorsanız ancak tanıdık lezzetleri özlüyorsanız, Kahveli likitleri denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Kahvenin tadını çıkarmak isteyen, ama aslında içmesi ile gelen her şey olmadan bir elektronik sigara için mükemmel bir çözüm. Sabah rutininizi sabahları kahvenizle elektronik sigaranızla keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, buharlaşmaya geçişi sağlayan kahve severlerin sonsuza dek minnettar olabileceği bir şey.

   Bizi takip etmeye devam edin..

   www.elektroniksigaratamiri.com

Yorumlar

Hasan Yolver
Hasan Yolver
14 Kasım 2019, 19:03

Kahve sigara zevkini tartışamazdım fakat kahveli likitlerden aldım gerek kamadı :)

Yorum Yap

WhatsApp