• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Pod Cihazları Denemeniz İçin 5 Sebep

Pod Cihazları Denemeniz İçin 5 Sebep

Pod Cihazları Denemeniz İçin 5 Sebep

09 Ekim 2019, 18:521981

- Pod Cihazları Denemeniz İçin 5 Sebep -

   Sigaradan Elektronik Sigara'ya geçiş yapmayı mı düşünüyorsunuz? Yada elektronik sigara kullanıyor fakat yeni bir cihaza yatırım yapmayı mı düşünüyorsunuz? 

   İlk önce, mod  bir elektronik sigarayla daha güçlü bir buhar elde etmiş olabilirsiniz, fakat gelişen teknolojiyle birlikte pod cihazlar çok daha güçlü hale gelmişlerdir. Elektronik Sigara modülleri arasındaki denge, genellikle buharlaştırıcılarla ilişkilendirilen geleneksel tank ve kartuşların aksine, salt likit ile doldurulmuş bir 'tank' ile birlikte küçük bir batarya kullanır. Pod bir tankla aynı işi yapar ve elektronik sigara için hazır hale gelmek için basitçe pile bağlanır, biz butona bastığımızda cihaz çalışır.

Elektronik sigara modülünü denemek için 5 basit nedene göz atalım.

 

1. Gizli E-Sigara Kullanımı

   Nikotin ihtiyacınızı kesmek isitiyorsunuz fakat, Sigarayı da bırakmak istemiyor musunuz? Elektronik Sigara pod cihazları genellikle küçük boyutlu olup, kendilerine istenmeyen ilgiyi çekmek için ideal bir çözümdür. İnce, zarif ve biraz çekici olan Smok RPM 40, bu tanımlamayla cebinize sığacak şık ve güzel bir elektronik sigara pod cihazdır.

2. Uygun Fiyatlı Elektronik Sigara Cihazları

   Çevrimiçi olarak ne tür bir cihaz kullandığınıza bağlı olarak, buharlaştırıcı maliyetlerinin oldukça değişkenlik gösterdiğini fark etmişsinizdir. İyi haber şu ki, elektronik sigara podları uygun fiyatlı bir cihaz kategorisine giriyor. 

3. Kolay Kullanım Pod

Elektronik Sigara Pod'lar kullanımı en kolay buharlaştırıcılardan bazılarıdır. Önceden doldurulmuş veya yeniden doldurulabilir tank olarak mevcut, sadece pilinize podunuzu tıklatıp elektronik sigaranızdan bir duman almaya hazırlanın. Maksimum eğlence ve özgürlük yaşarken, minimum düzeyde temizlik ve bakımın tadını çıkarın.

4. 'Boğaz Çarpması'

Elektronik Sigara tankları ve onlardan önce gelen buharlaştırıcı cihazlar arasında önemli bir fark, kullandıkları salt likit türüdür. Geleneksel salt likit, serbest baz veya farmasötik dereceli nikotin kullanır, oysa tütün bitkisi içinde ve üzerinde bulunan doğal nikotin moleküllerinden nicel tuzlar yapılır. Bu, kimyasal makyajdaki, sigaralara benzemeyen, güçlü ve tatmin edici bir boğaz vuruşu sağlayan kimyasal makyajdaki farktır. Sigara içenden bebek bezine pürüzsüz geçiş yapmak isteyenler için ideal olan 'boğaz vuruşu', geleneksel e-sıvı kullanırken genellikle eksik olduğu bildirilen bir şeydir.

5. Daha Fazla Nikotin, Daha Az Vaping

Anlaşmalı salt likit, nikotinin farklı kuvvetlerinde mevcut olsa da, nicel olarak, 10 ml'lik bir şişe başına 20 mg nikotin tuzlarının standart bir ölçüsüne sahiptir. Nikotin konsantrasyonu nedeniyle, tuzları kullanan pek çok kartuş veya tank, isteklerini azaltmak için daha az elektronik sigara ihtiyacını bildirmektedir. Elektronik sigaranızın sıklığını azaltarak, alışkanlığınızın kendisinin azalacağı aşikardır. Eğer elektronik sigara miktarını azaltarak potansiyel olarak yardımcı olabilir dumansız hale ard arda basitçe ihtiyaçlarını karşılamadıysa salt likitimizin oranını arttırabiliriz.

Yorumlar

Selda Saran
Selda Saran
09 Kasım 2019, 19:05

smok nord' u bir arkadaşımda gördüm ve bende kullanmaya başladım, sigara isteğimi kesmesinin dışında artık pis bir sigara kokusuna maruz kalmıyorum, yazılarınızı çok beğendim iyi çalışmalar.

Yorum Yap

WhatsApp