• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Smok Alien Açılmıyor.?

Smok Alien Açılmıyor.?

Smok Alien Açılmıyor.?

23 Ekim 2019, 19:239532

Smok Alien Açılmıyor.?

   Smok alien 220W olan bu cihazın açılmaması ile ilgili bir çok sebep bulunmaktadır, çıktığı ilk günden bu yana kullanıcılarının yüzünü duman performansı ve tasarımıyla güldüren ellerinden bırakamayacakları bir mod cihaz olmayı başarmıştır. 2014'te piyasaya çıkmasıyla I stick pico'dan sonra en çok satılan elektronik sigaralar kategorisine girmeyi başarmış nadir cihazlardandır, bu cihazla ilgili merak ettiklerinizi bu yazımızda bulacağınıza eminiz.

   Öncelikle cihazınızın açılmamasının sebebini tek bir etmene bağlamamak gerekmektedir, her gün gelişen teknolojiyle birlikte şirketler yeni cihaz çıkartmaktadırlar ve bu cihazların versiyonlarını özelliklerine göre yükselmektedirler. Bir sabah kalkıp elinize elektronik sigaranızı aldığınızzda çalışmama sebebi de belki bundandır.

   Hafta sonu arabamızla pikniğe gittiğimizde yanlışlıkla elimizden düşen cihazımızın bir daha hiç açılamaması bizi çok fazla üzecektir yada kendimizi oyuna kaptırdığımızda coilimizin yanması ve cihazımızın likit kaçırmasını buna bağlayabiliriz.

   Elektronik sigaralar bazen tek bir nedenden dolayı açılmama sorunuyla bizleri karşı karşıya bırakabilmektedirler, bu gibi durumlarda hemen elektronik sigaranızı tamir etmeye çalışacaksınız, lütfen böyle bir konuda elektronik bilginiz yoksa cihazınızın içerisini açmaya tamir etmeye çalışmayınız bu işin uzmanı 5 yıldır bu işle uğraşan bizimle teknik ekibimizle iletişime geçip cihazınıza ne olduğunu söylerek teknik destek almadan, telefon tamircilerine cihazınızı verip bozuk bir şekilde sizlere teslim etmelerine izin vermeyiniz. 

   www.elektroniksigaratamiri.com

Yorumlar

Umut kucuk
Umut kucuk
11 Mart 2020, 22:59

Smok allien 220w cihazim varda benim sıfir 2 tane pil aldigim halde acilmiyor.nedeni nedir sizce ?

Bekir Solkan
Bekir Solkan
18 Kasım 2019, 19:29

Smok alıen 220 cihazım pilleri çıkarıp takınca açılıyor gibi oluyor, tekrar kapanıyor. Yani asıl sorunu hiç açılmaması, pillerden dolayı da sıkıntı olabilir. En kısa zamanda dönüşünüzü bekliyorum, iyi çalışmalar.

Yorum Yap

WhatsApp