• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Smok RPM40 KIT İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler - Arızalar Kılavuzu

Smok RPM40 KIT İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler - Arızalar Kılavuzu

Smok RPM40 KIT İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler - Arızalar Kılavuzu

09 Ekim 2019, 18:503881

Smok RPM40 KIT İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler - Arızalar Kılavuzu

   Hem pod cihazlarının hem de mod cihazlarının avantajlarını birleştiren özel bir elektronik sigarayı hayal ettiniz mi? Yeni nesil RPM40'la istediğiniz gibi şık bir görüntüye ulaşmanın yanında duman performansı ve sigara isteğinizi de bitirmek artık mümkün! 

   Boyut olarak küçük olan performans olarak da kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatan şık ve inovatif elektronik sigaralarla bizleri yeni teknolojiyle tanıştıran, Smoktech'e de bu yakışırdı; 1500mAh pil kapasitesine sahip ayarlamamız için 1W-40W güce sahip olmaktadır. Dahili IQ-R işlemciye sahip olan cihazda, ateşleme süresini 0,001S'ye düşüren ve şarj eden yeni nesil depolamasıyla birlikte gelen bir cihazdır. Bir saatte tam olarak şarj olan cihaz ortalama 1-1.5 gün şarjınında gitmesiyle bizlere uzun bir kullanım ömrü yaşatmakta. Ayrıca, yeni tasarlanan RPM Mesh 0.4Ω Coil en iyi likit aromasını bizlere vermek için cihazımızın içerisinden çıkmakta. 

MODERN & ŞIK

   RPM40, mükemmel kasa tasarımıyla ne renk olursa olsun, bizim ve çevremizin ilgisini çekecek gibi gözüküyor; boyutları ve tutuşu rahat olan cihazımızın ultra taşınabilir rahat bir tutuşu vardır. Cihazımızın parlak ve şık görünmesini sağlayan boya koruyucuları ve özel kaplamalarıyla birlikte gelen cihazımızı elimize aldığımız andan itibaren uzun yıllar kullanacağımızı garanti etmekte; kullanıcılarına güvendiğini göstermektedir. 

ÖZELLİKLER

Batarya Kapasitesi: 1500 mAh                          Çıkış Gücü: 1W-40W

Boyut: 25*25*99mm                                       Şarj Akımı: 0.88A

Ağırlık: 99g                                                     Bekleme Akımı: <140uA

Giriş Gerilimi: 3.3V-4.2V                                   Şarj Gerilimi: 5V 

Çıkış Gerilimi: 0.5V-4.1V                                  Çıkış Modu: Watt

Ateşleme Zamanı: 0.001 sn                               Direnç Aralığı: 0.2 ohm-2.5 ohm

Aşırı Voltaj: 4.3V                                              Aşırı Deşarj Gerilimi: 2.4V

EKRAN VE KULLANIM ÖZELLİKLERİ

   Normal minik ve ince pod cihazlarından farklı olarak biraz daha kalın ve şık olan RPM40 0,96 inç ekrana sahiptir. Bununla birlikte, watt, direnç, voltaj, ekran rengi, nefes numarası ve pil seviyesi gibi ayrıntılı elektronik sigara verileri bu cihazda biz kullanıcılarına açıkça sunulmakta. 

   Kutu açılımını yaptığımız RPM40 cihazımızın dış tasarımı ve kullanış rahatlığı ilk olarak göze çarpmaktadır, onun yanında gelen 2 adet podmod kartuşuyla birlikte bizlere nargile ve sigara içim özellikleri sunulmakta, bu cihazla birlikte göze çarpan en önemli özellik pod ve mod cihazların birleştirilmesidir. Son çıkan teknolojiyle birlikte daha çok rağbet gören bir ürün olacağına hiç şüphe yoktur. 

 RPM POD İÇİN DAHA FAZLA RENK SEÇENEKLERİ

   RPM40 elektronik sigarayla ilgili, sırasıyla yukarıda da belirttiğimiz gibi bu seride ve Nord serilerinin tümünde salt likitleri ile uyumlu iki RPM podu içerir. Kauçuk taba rengi (Kırmızı / Siyah) ve kauçuk tapa üzerindeki yazıdan ("RPM" / "NORD") olduğunu ayırt etmesi çok kolaydır.

   Daha önce yaptığımız Smok Nord incelememizde nordda sadece tek bir kartuş çıkmaktaydı, bu cihazla birlikte tek bir kartuş değil 2 adet kutusundan çıkmakta ve coil'de yapılan bir değişiklikle birlikte daha güzel bir içim sunan RPM40 elimizden hiç bırakamayacağımız bir cihaz olarak bizlere sunulmakta.

  

SMOK RPM40 ŞARJI İLE İLGİLİ BİLGİLER

   Cihazın altında bir adet usb şarj soketi bulunmakta, daha uzun elektronik sigara hazzı yaşamak için en iyi bakır altın alaşımı olan usb portta %75 e varan hızlı şarj özelliği bulunmakta bu cihazı alıp kullanmaya başladığınızda kalitenin farkına varacaksınız.

   Hızlı şarj özelliğiyle birlikte pilimnizin ömrü 2 gün kadar gitmektedir bu özelliği hiçbir podmod cihaz kullanmamaktadır. Cihazda bulunan rahat tutuş özelliğiyle sorunsuz bir şekilde cihazınızı kullanabilirsiniz bütün elektronik sigara kullanıcılarına bol dumanlar;

 

 

 

Yorumlar

Hamza Demirdeşen
Hamza Demirdeşen
09 Kasım 2019, 17:04

Bu elektronik sigarayı nereden temin edebilirim bir arkadaşımda gördüm gayet güzeldi.

Yorum Yap

WhatsApp