• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
 • 0 (543) 357-2787
 • esigaraservis@gmail.com

Smok X Priv Baby Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

Smok X Priv Baby Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

Smok X Priv Baby Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

29 Kasım 2019, 19:401881

Smok X Priv Baby Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

   Elektronik sigara her geçen sene gittikçe popülerleşen cihazlar olarak hayatımızda yer almaya başladı. Birçok birey sigaranın neden olduğu hastalıklardan ve sağlıksız yaşamdan kurtulmak adına elektronik sigara alternatifini denemekte ve kullanmaya başlamaktadır. Ayrıca ülkemizde gittikçe artan sigara fiyatları, tüketiciyi maddi ve manevi açıdan zor durumda bırakmaktadır. 

   Bireyler hem daha ucuz hem de daha sağlıklı bir alternatif olarak e sigaraları görmektedirler. Esigara lar ise gün geçtikçe, gelişip farklı teknoloji ve boyutlarda bireylere sunulmaktadır. Bu anlamda bu piyasa oldukça büyük bir yarış içerisindedir. Elektronik sigara firmaları sürekli özgün, yüksek performansa sahip, şık tasarımlı cihaz üretmeyi hedeflerler.

   Kuşkusuz, bu yarışı en önde götüren birkaç firmadan birisi Smok tur. Smok elektronik sigara 2010 senesinde kurulmuş olup, günümüze kadar onlarca e sigara, atomizer ve Smok coil piyasaya sürmüşlerdir. Birçok Smok elektronik sigara satış rekorları kırmış ve kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

   Smok Alien, Smok AL85, ve Smok X Priv Baby bu markanın en iyi bilinen e-sigaralarından birisidir. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda, bu elektronik sigaralardan ve performanslarından oldukça memnundur. Ancak bazı bireyler ise benzer performansa sahip daha minimal elektronik sigara kullanmayı tercih etmektedir. Smok elektronik sigara firması da bu istekleri yanıtsız bırakmayarak,  Smok X Priv in daha portatif versiyonunu üreterek; Smok X Priv Baby Kit i piyasaya sürmüştür.

   Smok X Priv Baby Kit, markanın sempatik üyesi olarak tanımlanmaktadır. İlgi çekici tasarımı yanı sıra, bu elektronik sigara boyutuna göre oldukça güçlü performans göstermektedir. Smok X Priv Baby birçok elektronik sigara kullanıcısının algısını yıkmıştır. Genellikle, küçük boyuttaki elektronik sigaraların yeterince iyi performans sağlamadığını ve yoğun buhar çıkartmadığı düşünülür. Ne var ki, Smok X Priv Baby tüm bu algıları yıkmayı başarmış ve 2018' in en iyi elektronik sigaraları arasına girmeyi başarmıştır.

Smok X Priv Baby Kit Kutu Açılımı

 • Smok X Priv Baby Mode (Batarya kısmı)
 • Smok Atomizer: TFV12 Big Baby Prince
 • Smok TFV8 Baby Q2 Coil (0.4 ohm) (Smok atomizere hazır bir şekilde kit içerisinde bulunur.)
 • Yedek coil: Smok TFV8 Baby Q2
 • Kullanım kılavuzu ve uyarı bildirisi
 • 1 adet Smok atomizer camı
 • Şarj kablosu (USB girişli)

Not: Birçok Vaporesso elektronik sigara veya Smok elektronik sigara veya diğer markaların mod e sigara cihazlarında olmadığı gibi Smok X Priv Baby Kit içerisinde de pil bulunmaz. Pilleri harici satın almanız gerekmektedir.


   Smok X Priv Baby Kit ile uyumlu Smok coil ler, bu elektronik sigara Smok V8 serisinde bulunan bütün coiller ile uyumludur. Her bir Smok coil farklı özelliği ile ön plana çıkar. Kimisi daha güçlü buhar performansı almanızı sağlarken, kimisi de likit inizin daha lezzetli bir şekilde size iletilmesini sağlar. Smok V8 T12, V8 Baby Mesh, V8 t10, V8 Q4, V8 X4 ve V8 T6 coilleri ile uyumlu sorunsuz bir şekilde çalışır.

Smok X Priv Baby Teknik Detaylar Ve Kullanım Şekli

   Bu elektronik sigara birçok mod e sigaraya göre çok daha hafif ve portatiftir, buna karşın ise 80 Watt a kadar çıkabilen bir bataryaya sahiptir. Bu e sigara, Smok X Priv' in daha minimal şeklidir diyebiliriz; ancak hem performansından hem de ekran özelliğinden hiçbir ödün verilmeden üretilmiştir. Ekran yazıları oldukça büyük ve net;  ayrıca yüksek çözünürlüktedir. Bu sayede Smok elektronik sigaranızın menü ayarlarını çok rahat yapabilirsiniz.   

   Genel olarak menü ayarlarından sıcaklık kontrolünü, mod ayarını ve Watt ayarlarını yapabilirsiniz. Smok X Priv Baby kitiniz ile 80W a kadar çıkma kapasitesine sahipsiniz. Bu anlamda e sigaranızdan hem yüksek buhar performansı alırsınız hem de güçlü aroma tadını. Bunun yanı sıra, diğer tüm Smok elektronik sigaralarda olduğu gibi tüm menü özellik ve ayarları bu cihaz içinde de bulunur.

Smok Atomizer TFV12 Baby Prince

   Smok atomizerinizi ebatı 55 mm x 28 mm dir ve 62 gr ağırlığındadır. Diğer Smok atomizerlerde de olduğu gibi 510 bağlantısına sahiptir. Tankınızın likit kapasitesi 6 ml kadardır. Bu kadar minimal bir e sigara için oldukça büyük bir likit haznesine sahiptir. Smok TFV12 Baby Prince ile güçlü buhar bulutları çıkarıp, lezzetli likit deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Smok X Priv Baby Genel Özellikleri

 • Smok X Priv Baby kit 2300 mAh gücünde moda sahiptir ve performans olarak birçok elektronik sigaradan çok daha başarılıdır.
 • Smok elektronik sigaranızın likit kapasitesi birçok e sigaraya göre çok daha fazladır ve gün boyunca size fazlasıyla yetecektir.
 • Farklı içim modları denemek isteyen e sigara kullanıcıları için TC ve VW modları seçeneği bulunmaktadır.
 • E sigaranız 2.0 inç çözünürlüğüne sahip geniş OLED ekrana sahiptir. Ekranınızda birçok menü ayarını rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Smok X Prib Baby kit renk skalası oldukça geniştir ve 7 farklı renk seçeneği bulunur. Prizma altın, prizma mavisi, mat siyah ve pembe gibi renk seçenekleri bulunur.
 • Smok elektronik sigaranızın  voltaj çıkışı 0.5 – 9.0 aralığındadır.
 • E sigaranızın sıcaklığı ise 100-315 C aralığında değişebilmektedir.
 • Birçok mod elektronik sigaraya göre daha küçük boyutlardadır ve portatiftir.
 • Smok atomizer alt kısmında iki adet hava kanalı bulunur; böylece içim şeklinizi hava kanalını açıp-kapatarak manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Smok X Priv Baby kit ile uyumlu birçok Smok coil seçeneği bulunmaktadır.
 • Son olarak elektronik sigaranıza likit dolumu üstten yapılmaktadır ve oldukça kolaydır. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta likitinizi doldurduktan sonra 15-20 dakika beklemenizdir. Böylece Smok coil de bulunan pamuk likiti tamamen emer ve likit yanması olayından sizi kurtarır.

 

   Smok X Priv Baby Kit 80w, Smok markasının en zarif ve en küçük modeli olarak göze çarpan Smok X Priv Baby Kit 80w, bu özelliklerine ek olarak sahip olduğu yüksek performans sayesinde elektronik sigara konusunda algıları değiştirmeyi başarmaktadır. 2018 yılının önemli yıldızlarından biri olanSmok X Priv Kit 80w bu yönde oldukça çarpıcı bir model olarak ifade edilebilir. Ürün tam anlamıyla yüksek performansıyla birlikte tasarım ve modern özellikler bakımından da kullanıcılarına en iyisini vermeyi amaçlamaktadır.

   www.elektroniksigaratamiri.com

Yorumlar

Galip Pehlivan
Galip Pehlivan
11 Ocak 2020, 18:04

merhaba, cihazı 2 yıldır kullanmaktayım fakat cihazımın camı çok fazla çizildi sizde dışındaki camı ve metal parçaları bulunuyor mu ?

Yorum Yap

WhatsApp