• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Vaporesso Luxe / 220W SKRR Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

Vaporesso Luxe / 220W SKRR Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

Vaporesso Luxe / 220W SKRR Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

21 Aralık 2019, 11:293692

Vaporesso Luxe / 220W SKRR Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

   Elektronik sigara endüstrisinin son yıllarda adından çok fazla söz ettiren markası Vaporesso, pek çok kullanıcı tarafından oldukça sevilen lider bir elektronik sigara üreticisi olmaya hak kazanmıştır. Firmanın ilk çıkarttığı cihazından son çıkarttığı cihazlar birbirinden çok farklı olmasına karşın kullanıcıları tarafından sevilen bir cihaz olmayı başaran Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Kiti ile yine adından söz ettireceğe benziyor. Gelin hep beraber Luxe cihazını diğer cihazlardan ayıran özellikler listesine bir göz atalım dostlarım.

   220 Watt’ lık, Son Teknoloji Bir Mod Elektronik Sigara

   Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Kiti, atomizeri ve diğer özellikleri ile tam bir kit. SKRR adı verilen özel ve üstün özelliklerle donatılmış atomizer tank, Vaporesso Luxe’ e benzersiz kullanım avantajları sağlıyor. Üstelik bu mod elektronik sigara 220 Watt’ a kadar çıkabiliyor ve özellikle yoğun buhar isteyenlerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

   146 mm boyundaki Vaporesso Luxe, 220 Watt’ lık kuvvetlli bir mod elektronik sigara ve bunun karşılığında 2 adet 18650 şarjlı pil ile çalışıyor. Elbette şarjlı piller atomizer tank değil, Vaporesso Luxe’ un diğer fonksiyonları için de gerekli.

  2 İnçlik Renkli Dokunmatik TFT Ekran Ve Daha Fazlası

   Mod elektronik sigara modellerinde (özellikle de 220 watt cihazlarda) genellikle ekran 0.96 inçlik bir kareden oluşur. Bu ekranlar renksizdir ve mod gövdenin üzerindeki fiziksel tuşlarla yönlendirilirler. Ancak Vaporesso Luxe Elektronik Sigara sizlere çok daha fazlasını sunuyor.

   Vaporesso Luxe Elektronik Sigara gövdesinin üzerinde sadece bir adet fiziksel tuş bulunuyor. Bu fiziksel ateşleme tuşu dışındaki tüm ayarlar ve göstergeler, Vaporesso Luxe Elektronik Sigara gövdesinin üzerinde bulunan 2.0 inçlik dokunmatik – renkli TFT ekran üzerinde görünüyor ve bu büyük ekran, e-sigaranın hem estetik hem de ileri teknoloji bir cihaz olmasını sağlıyor.

  OMNI 4.0 İşlemci Artıları…
   Vaporesso Luxe, ciddi anlamda ileri seviye bir mod elektronik sigara. Cihaz, sadece büyük ekranı, avuç içine sığan mod gövde boyutu ve 2.0 inçlik renkli – dokunmatik TFT ekranı ile değil, OmniBoard 4.0 İşlemci altyapısı ile de öne çıkıyor. Kısa devre koruması, az likit uyarı sistemi, aşırı ısınma uyarısı, düşük batarya uyarısı gibi tüm kullanıcı dostu özellikler, Vaporesso Luxe Elektronik Sigarada bir araya geliyor.

  Hızlı Şarj Ve SKRR Atomizer Tank:

    Tipik bir E-sigara kullanıcısı için, özellikle yüksek kapasiteli mod elektronik sigara modellerinin şarjı her zaman sorun olmuştur. OmniBoard 4.0 işlemci altyapısı kullanan Luxe, hızlı şarj ile normalde 4 – 5 saat olan şarj süresini 1 – 1,5 saate kadar indirebiliyor. Üstelik özel SKRR Tank, 0.03 – 5.0 Ohm arasında gayet kaliteli bir buhar performansı elde etmemizi sağlıyor.

   Vaporesso Luxe’ de bulunan SKKR Atomizer tank, 8 ML’ lik bir kapasiteye sahip. Ancak TPD versiyonunda (sigara içimi) tank boyutu 2 ML’ ye kadar düşüyor. Özel çocuk kilidi bulunan atomizer tank, tepeden dolduruluyor. Ancak özel atomizer tankın tüm özellikleri bununla da sınırlı değil.

   Vaporesso Luxe E-Sigara kitindeki atomizer tank, QF adı verilen özel bir doğal fiberden üretilmiş coil (bobin) kullanıyor. Bu da Vaporesso Luxe’ un likit sızdırma, buhar çekerken ağza likit sıçratma, az ve düşük buhar verme – coil yanması gibi pek çok sorunu ortadan kaldırıyor ki bu, özellikle yüksek kapasiteli elektronik sigaralarda karşımıza çıkan bir özellik değil.

  Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Kimler İçin Uygun?
   Eğer ileri seviye bir e-sigara istiyorsanız Vaporesso Luxe’ u tercih edebilirsiniz. Orijinal olarak bulunan bu benzersiz ve teknoloji harikası mod e-sigara kiti, kutu içerisinde silikon ring kısmından mikro USB şarj kablosuna kadar bulunan bir kutuda sizleri bekliyor.

  Luxe, Yeni Vaporesso Yıldızı Olmaya Aday!
   Vaporesso Luxe, ileri seviye özellikleri ile oldukça başarılı bir elektronik sigara. Hatta Luxe, bir e-sigara olmanın da ötesinde e-sigara serisi. Eğer İngilizceniz varsa, Vaporesso’ nun resmi web sitesinden cihazla ilgili daha geniş bilgi alabilirsiniz. Bunu Vaporesso Luxe E-Sigara Kitinin ayrıca bir “nano” versiyonunun satışa sunulmuş olmasından da anlayabilirsiniz. Kim bilir? Belki de Vaporesso Luxe, yeni Revenger olma yolunda ilerliyordur?

   Elektronik Sigaramızın Bozulmaması İçin Gerekli Önlemler:
1) Cihazı yağmurlu veya tozlu bir ortamda kullanmayın.
2) USB portunu ve şarj cihazını doğru şekilde bağlayın. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra şarj cihazını fişten çekin.
3) Bu cihazı çizik ve hasar durumunda çantada bozuk para, mücevher veya diğer sert cisimlerle karıştırmayın.
4) Şarj cihazları ve bataryalar şarj sırasında ısıtılabilir ve yanıcı gazlardan, sıvılardan uzak tutulmalıdır.
5) Lütfen cihazı aşırı sıcaklık koşullarından uzak tutun.
6) ekranı sökmeye çalışmayın.
7) Lütfen cihazınızı düşürmeyin, atmayın veya kötüye kullanmayın.
8) Kullanılmadığı zaman lütfen cihazı kapatın.
 
   Pil Kullanımı İle İlgili Detaylar:
1) Bu cihazı daima pil şarjı için kullanır.
2) Batarya şarj etmek için harici ekipman kullanıyorsanız, lütfen doğru ve nitelikli şarj ekipmanını kullanın
3) Lütfen saygın şirketlerden standart bataryaları seçin. Pilleri yırtık gövdeli kullanmayın.
4) Pili ve terminallerini gerektiğinde temizlemek için lütfen kuru bir bez kullanın.
5) Şarj etme pillerini gözetimsiz bırakmayın.
6) Pili aşırı sıcak, soğuk veya doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
7) Pili sudan veya herhangi bir sıvıdan uzak tutun.
 
  Vaporesso Luxe İle Diğer Vaporesso Cihazlar Arasındaki Farklar:
   En büyük elektronik sigara üretici firmaları arasında başrolde olan Vaporesso bu cihazıyla da kendisini bize hayran bırakıyor. Dokunmaktik ekranı kaliteli ekranı ile birlikte önceki modellerini geride bırakmayı başarıyor. Her defasında kendisini güncelleyen bu modelin revenger, revenger x modelini de unutmak mümkün değildir. Firma olarak inovatif olarak elektronik sigara üretimi yapılan firmanın sade ve kullanışlı cihazlar üretmesi biz kullananlar olarak tercih sebebidir. Bazı markalar gibi kalitesiz cihazlar üretip içerisine çok fazla özellik yükleyip göz boyamadıkları için vaporessonun böyle giderse uzun yıllar iyi satışlar yapacağına eminim. 
 
   www.elektroniksigaratamiri.com
 
 

Yorumlar

Erdem Güleç
Erdem Güleç
27 Ocak 2020, 19:22

Vaporesso Luxe ön cam değişimi mümkün mü? (Çok fazla çizik var)

Alpaslan Üzümlü
Alpaslan Üzümlü
30 Aralık 2019, 18:58

Ekran değişimi yaptırmak istiyorum çok fazla çizildi fiyatları nedir ?

Yorum Yap

WhatsApp