• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Vaporesso Polar Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

Vaporesso Polar Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

Vaporesso Polar Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

25 Kasım 2019, 19:244731

Vaporesso Polar Kit Mod Teknik İnceleme - Özellikler - Kullanım İpuçları.

   Vaporesso Polar 220W mod gövde; iki adet 18650 şarjlı piller ile çalışır. İki pil de mod gövdenin içerisinde bir kapakla korunarak saklanır. Vaporesso Polar 220W mod gövde, 5 watt ilâ 220 watt arasında çalıştırılabilir. Buna ek olarak 0.03 ohm – 5.0 ohm gibi sub ohm derecelerinde çalıştırılabilen mod gövde, aynı zamanda Smart VW – VT (SS, NI, TI), CCT / CCW / VV / CCV – ByPass gibi içim modlarında da kolaylıkla çalıştırılabilir. İki adet TCR hafıza içim modu da bulunan mod gövde, OMNI 4.0 işlemci altyapısı ile donatılmıştır ve bu cihaza pek çok kullanıcı dostu özellik sunar.

   OMNI 4.0 işlemci altyapısı mod gövdenin 0.001 saniye içerisinde buhar meydana getirmesini sağlar. Buna ek olarak kısa devre – düşük batarya – düşük rezisdans (direnç) uyarılarına da sahip olan mod gövdenin üzerinde mikro USB şarj girişi bulunur ve dilenirse bu şekilde de mod gövdeyi şarj etmeniz mümkündür.

   Vaporesso Polar 220W Mod gövde üzerinde bulunan 2.0 inçlik TFT ekran, içim modu ayarlaması ve benzeri ayarlamaları kolayca yapmanızı sağlar. Cihazın pilleri mod gövdenin altından yerleştirilir. Aşırı şarj, yanık coil (teller) koruması gibi özelliklere de sahip olan mod gövde, 510 vidalama sistemine sahiptir ve özellikle sub – ohm (DTL – nargile içimi) için uygun bir elektronik sigara ürünüdür.

Vaporesso Cascade Baby SE Atomizer (Tank)

   Özellikle nargile içimi tercih eden elektronik sigara kullanıcıları için üretilmiş olan atomizer tank modeli 24.5 mm’ lik bir çapa sahiptir. Yurt dışında Vaporesso Cascade Baby SE sub – ohm tank olarak da bilinir. Atomizer tank, 6.5 ML’ lik bir e-likit kapasitesine sahiptir tamamen paslanmaz çelik – pyrex cam malzemeden üretilmiştir.

 

Kendi özel izole atomizer – coil yapısı sayesinde sızıntı yapmayan atomizer tank aynı zamanda ayarlanabilir “Triple Triangular” hava kanalları sayesinde yoğun ve dolgulu bir buhar sağlamaktadır. Atomizer tank, tepeden e-likit dolumu yapılan bir modeldir ve Vaporesso GT Coil (bobin) sistemi ile çalışır. 510 vidalama sistemi bulunan atomizer tankı isterseniz uygun başka mod gövdelerle de kullabilirsiniz.

Vaporesso Cascade Baby SE Atomizer tankı 0.15 Ohm GT8 Coil ile kullanıyorsanız 110 Watt değerinde, 0.18 Ohm GT Mesh Coil ile kullanıyorsanız 50 ile 90 Watt arasında kulanmanız önerilmektedir. Geniş ağızlıklı delrin drip tip (ağızlık), özellikle yoğun buhar çekimi yapmak için uygundur. Yoğun buhar, yumuşak boğaz vurumu ve nargile içimi için üretilmiş bu ürün, DTL / sub – ohm e-sigara kullanıcılarına önerilir.

Paket İçeriği:

1 Adet Polar 220W MOD
1 Adet Cascade Baby SE Sub-Ohm Tank (8ml)
1 Adet 0.15ohm GT8 Coil
1 Adet 0.18 GT Mesh Coil
1 Adet Yedek Cam
1 Adet O-Ring
1 Adet Mikro USB Kablo
1 Adet Kullanım Kılavuzu (İngilizce)

Polar MOD Özellikleri:

Boyutları: 144mm by 45mm by 28mm (Tank Dahil)
18650 Çift Pil Desteği
Watt Çıkış Aralığı: 5-220W
Direnç Aralığı: 0.03-5.0 Ohm
Desteklediği Modlar: Smart VW(H/N/S) / VT(SS, NI, TI) / CCT / CCW / VV / CCV
BYPASS Mode
Super Player Mode - Geniş Tank Direnci
OMNI Board 4.0 Chipset - 0.001s Ateşleme
2.0" TFT Tam Renkli Ekran
Kısa Devre Koruması
Yanık Koruması
Düşük Direnç Koruması
Düşük Güç Koruması
Aşırı Yük Koruması
ESD Devre Koruması
MicroUSB Port - 2.5A Max Şarj
510 Paslanmaz Çelik Bağlantı

Cascade Baby SE Sub-Ohm(Nargile İçimi) Atomizer Özellikleri:

Çap: 24.5mm
Likit Kapasitesi: 6.5mL Max
Üstün Paslanmaz Çelik Konstrüksiyon
Pyrex Cam Takviyesi
Vaporesso GT Coil Desteği
0.15ohm GT 8 Coil - 50-110W
0.18ohm GT Mesh Coil - 50-90W
Üçlü Üçgen Şeklinde Hava Akımı Kontrolü
Kemik Geniş Çaplı Drip Tip
Slide-n-Fill Tasarım - Uygun Üst Dolgu
510 Konnektör Desteği

Genel Özellikler:

   Kit, Vaporesso Polar çift 18650 batarya modunu ve Vaporesso Cascade Baby SE Sub Ohm'u içeriyor.Tank, CASCADE Baby tankının daha yeni bir versiyonu, ama aynı zamanda NRG serisi tanklar gibi GT coilleri (baby beast stili coillerle coil uyumu) ​​kullanılıyor. Polar Mod için Dual 18650 moddur. Piller, revenger serisi modlar gibi bir manyetik arka plaka kapağı ile yüklenir. Boyut ve tasarım revenger modlarına çok benzer, ancak şimdi daha büyük bir renkli ekran ve daha yeni bir çip ile. Revenger X gibi bir dokunmatik ekran değil, bunun yerine revenger gibi bir menü butonu ve aynı zamanda kullanımı kolay yeni bir menü de içeriyor. Modun ön tarafında şu anda bir modda gördüğüm en büyük ekran olan 2 ”renkli bir ekran bulunuyor. Innokin protonun 1.45 ”inin tepesi. Güzel parlak okunması kolay ve modunuzdan isteyebileceğiniz tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

   Mod açmak ve kapatmak için 5 tıklama kullanır. Tüm vaporesso modları gibi, menüye girmek için kullandığınız bir menü düğmesine sahiptir. Tıpkı revenger mods dizileri gibi. Düğmeli çıngırak da yoktur. Sağlam inşa edilmiştir. Mod kendisi bir çıkıntı olmadan bir 25mm atomizere kadar işleyebilir ve 510 konnektörü ortalanmıştır. Modun kendisi oldukça sağlam ve çok hafif inşa edilmiştir. Takılı pillerle bile mod gerçekten hafiftir. Eğer bir revenger modunu kullandıysanız, bunun nasıl bir his olduğunu bilirsiniz. Sahip olduğum yeşil / siyah renkteki boyama mükemmel. Altta yeşil kadar başlar ve üstte siyah renk alır. Vaporesso mod benzeri bir güçten (yumuşak, normal ve sert ön ısıtma seçeneğiyle), sıcaklık kontrolünden bekleyebileceğiniz tüm ayar ve modlara sahiptir.Ni, TI ve SS, TCR modu, watt eğri modu, baypas modu, VV modu, voltaj eğrisi modu ve yeni bir süper oyuncu modu için. Menüde eksik bir şey yok bulamayacağınızdan eminiz.

   Cascade Baby SE Tankı için, aslında bu coilleri alan diğer tüm tankları inceledik. Geçmişte vaporesso coilleri ile çok fazla şansım olmasa da, yeni sarımlı coili yine harika çalıştı ve iyi bir tada sahipti. Elektronik sigaramda nargile içiminden, keyif aldım ve henüz kullanmamıştım ama geçmişte kullanmıştım ve çok umurumda değildi bir GT8 8 coil kafası ile birlikte bir sarım coil ile geliyor. Kafes coillerine oturtun. Büyük bir 6,5 ml'lik kapasiteye sahiptir ve coillerini neredeyse dolu bir tankla da değiştirebilirsiniz. Sızıntı yok ve iyi inşa edilmiş bir tank ve sarım coilleri ile daha iyi orta watt aralığı olanlardan biri. Renkli camı da eşleştirmeye bayılıyorum. Yeşil / siyah modum, mat siyah bir tank ve yeşil renkli bir cam ile geldi. Birlikte verilen 510 konnektör ucu sadece siyah derin olmasına rağmen, kitime hoş bir görünüm kazandırmıştı.

VAPORESSO POLAR 220W TC KİTİ İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELER 

   Genel olarak bunu birkaç günlüğüne denemek için  kullanıyorum, gerçek bir incelemeye yetecek kadar zamanım yok, ama bu kitle ilgili bilgi eksikliği nedeniyle, kit'i beğenmekten çok hoşlandığımı hissettim. Ve vaporesso geç olarak bazı mükemmel modlar yapıyor ve çipleri çok az. Şimdiye kadar bunu söylemek zorundayım ki bu, 2018'de katil bir çift pil ekonomik modda olmak için tüm markalara sahip ve şuana kadar çıkmış mod cihazlar arasında zirvede bulunmaktadır.

 

Yorumlar

Bedirhan Fani
Bedirhan Fani
28 Kasım 2019, 19:12

Bende altın rengi bulunuyor gayet kaliteli bir cihaz, önceden alien vardı o cihazda bana baya dayandı fakat polar kullandığım en iyi cihaz, tasarımını yapan mühendislerin eline sağlık :)

Yorum Yap

WhatsApp