• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Vaporesso Revenger Kıt İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler - Arızalar Kılavuzu

Vaporesso Revenger Kıt İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler - Arızalar Kılavuzu

Vaporesso Revenger Kıt İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler - Arızalar Kılavuzu

09 Ekim 2019, 18:492581

Vaporesso Revenger Kıt İnceleme Ve Kullanım Kılavuzu:

    Vaporesso'nun Revenger X Kit'i güç ve şıklığı gösteren 220W Revenger X Kit Mod kullanımda gayet şık bir tasarıma nazaran duman performansı ve tasarımıyla da gözleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Vaporesso OMNI Board 2.0 Teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

 

Vaporesso Revenger X Kit'in Temel Özellikleri

  • Ergonomik el tipi tasarım
  • Uyumlu 510 konnektör
  • 0,96 inç büyük OLED ekran
  • 2ml NRG tankı
  • 220W'a kadar çıkış gücü
  • İki adet 3.7V'luk piller kullanır (dahil değildir)

Vaporesso Revenger X Kit Hakkında:

Revenger X Kit ile Vaporesso, önceki Revenger'ın hafifliğini ve gücünü koruyan aerodinamik, sürükleyici bir elektronik sigara deneyimi yaşatmak için orijinal Revenger'ın tasarımını geliştirdi ve elden geçirdi.

Vaporesso Revenger X Mod, öndeki fiziksel düğmelerden tamamen uzak, yanal ateşleme düğmesi modun en üst kısmında mükemmel bir şekilde durmaktadır. Yükseltilmiş OMNI Board 2.2 yonga seti öncekinden daha kullanıcı dostu ve kolay olan bu cihaz biz kullanıcılara cihazımızı kişiselleştirme özelliğine  izin vermektedir.

Revenger X Mod, diğer ortak yüzeylere göre hem daha dayanıklı hem de daha iyi kalitede olan ve iki ayrı pil  tarafından sağlanan 220W'lık büyük bir maksimum güç çıkışına sahip orijinalin IML (kalıp içi etiketleme) kaplaması bulunmakta.

Yeni Vaporesso  Revenger X güçlü bulutlar üretme yeteneğine sahiptir. Vaporesso'nun yenilikçi GT Core bobinlerinin yanı sıra optimize hava akımı ile, lezzetten ödün vermeyen olağanüstü bir atomizere sahiptir. NRG atomizeri sert bir paslanmaz çelik ve Pyrex yapısına sahiptir ve 2 ml'lik bir likit kapasitesine sahiptir. Kaydırma-doldurma mekanizması kullanılarak depo kolayca yeniden doldurulabilir ve tabanda ilave bir güvenlik özelliği olarak bir ısıtma yalıtım katmanı bulunur. Vaporesso Revenger X Kit için çeşitli GT Core coilleri bulunmaktadır, böylece ohm deneyiminizi daha da kişiselleştirebilirsiniz; Kit önceden yüklenmiş 0.15ohm GT8 Core ve ekstra 0.15ohm GT4 Core ile birlikte cihazınızın içerisinden çıkıyor.

Elektronik teknolojisinin ön saflarında bir alt-ohm kiti arıyorsanız, ciddi güç ve geniş bir özelleştirilebilir ayarlar dizisiyle Vaporesso Revenger X Kit'ten başkasına bakmayın. Çıkış modları, sezgisel kullanıcı arayüzü ve zarif tasarımıyla Revenger X Kiti, bir kitte isteyebileceğiniz her şeyi bizlere sunmaktadır.

 

Yorumlar

furkan hoşseven
furkan hoşseven
09 Kasım 2019, 16:27

gayet güzel bir makine bende aldım dumanı çok güzel çıkıyor, tavsiye ederim herkese.

Yorum Yap

WhatsApp