• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

Vaporesso Swag Kit Teknik İnceleme - Swag Hakkında - Performans Seviyesi.

Vaporesso Swag Kit Teknik İnceleme - Swag Hakkında - Performans Seviyesi.

Vaporesso Swag Kit Teknik İnceleme - Swag Hakkında - Performans Seviyesi.

27 Kasım 2019, 18:492621

Vaporesso Swag Kit Teknik İnceleme - Swag Hakkında - Performans Seviyesi.

 
 
 
  Sigarayı bırakmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunun başlıca sebepleri arasında sigaranın sağlığa verdiği zararlarının yanı sıra, yapılan zamlar tüketiciyi bizleri zor durumda bırakıyor. Bu nedenle elektronik sigara kullanan bireylerin sayısı gün geçtikçe artıyor; çünkü elektronik sigara, sigarada bulunan yüzlerce zararlı ve kanserojen maddeyi içermez. Buna ek olarak elektronik sigara ve likit kullanımı normal sigaraya göre çok daha ucuzdur. 
 
   Elektronik sigara piyasası gün geçtikçe büyümektedir. Her sene yüzlerce farklı model de e sigara üretilmektedir. Şüphesiz ki, bu yarışın öncülerinden birisi de Vaporesso' dur. Vaporesso, üretmiş olduğu birçok cihaz ile dünya da milyonlarca kişiye ulaşmaktadır. Vaporesso swag ise yeni çıkarışmış olan bir elektronik sigara olup, kullanıcılar tarafından hem tasarım hem de dizayn olarak oldukça beğenilmektedir. Vaporesso swag; Vaporesso Revenger, Vaporesso Polar veya Vaporesso Luxe e göre daha minimalliktir. Ancak, bu durum sizi yanıltmasın. Performans açısından Vaporesso Swag Kit oldukça güçlüdür. 
 
   Vaporesso swag 80 w çıkışa sahiptir. 1 adet 18650 mAh değerinde pil ile çalışır. Bu elektronik sigaranın atomizeri ise NRG atomizerdir.  Boyut olarak diğer mod sigaralara göre oldukça küçüktür ve hafiftir.  Tasarım olarak ise, Vaporesso e sigaranız oldukça ergonomiktir. Yani, elinize tam oturur ve kullanımı çok rahattır. Vaporesso Swag 80W kitinizi tüm gün rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz; oldukça hafiftir. Bunlara ek olarak, Vaporesso Swag atomizerin üsten doluma uygundur ve kilidi bulunmaktadır. Böylece cebinizde veya çantanızda elektronik sigaranızı taşırken herhangi bir likit akıtma gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.
 
 

Vaporesso Swag 80W Hakkında

 


 
   Vaporesso Swag ortalama boyutu sigara paketi boyutundadır. Oldukça minimal boyutlara sahip Vaporesso Swag aroma iletimi ve buhar performansı olarak oldukça kaliteli bir cihazdır. Vaporesso Swag mod kısmı alüminyum ve paslanmaz çelikten oluşmuştur. Böylece elektronik sigaranız hem hafif hem de sağlamdır. Vaporesso Swag 99 gram ağılığındadır ve dört farklı desene sahiptir. Turuncu, mavi, siyah ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır. 
 
   Vaporesso Swag ergonomik yapısının yanı sıra, elektronik sigara nın üzerinde ekran bulunmaktadır. Bu ekran üzerinde cihaza ait bilgiler yer almaktadır. Elektronik sigaranızın modunun üstünde iki adet tuş bulunmaktadır. Bu tuşları menü de gezinmek için veya Watt ayarınızı değişmek için kullanırsınız. Elektronik sigaranızın yan kısmında ateşleme tuşu bulunur. Ateşleme tuşu oldukça rahattır. Ekranın alt kısmında ise menü tuşu bulunmaktadır. Ekran ayarı ve kontrolü oldukça kolaydır. 

Vaporesso Swag Performans Seviyesi

   Vaporesso swag kit özellikle elektronik sigaraya yeni başlayanların çok rahatça kullanabilecekleri bir esigara dır. Bu elektronik sigara da farklı modların yanı sıra, batarya pil ömrü, Watt ayarı ve ekran kilit özelliği bulunmaktadır. 
 
   Vaporesso Swag atomizer olarak NRG atomizer kullanmaktadır. NRG atomizer serisinin başarılı atomizerlerindendir. Hem aromayı hem de yüksek buhar performansı sağlar. Vaporesso Swag atomizer 22 mm çapındadır.  Kit içerisinden çıkan NRG tank ile coil takılı bir şekilde gelir. Ayrıca Vaporesso Swag likit haznesi ise 3.5 ml dir. 

Vaporesso Swag Likit Dolumu ve Vaporesso Swag Atomizer   Elektronik sigaranıza likit dolumu kolaylaştırmak adına, firma elektronik sigaranızı üstten doluma göre tasarlamıştır. NRG atomizerinizin kapağını saat yönünün tersine kaydırarak açınız. Daha sonra vaporesso swag atomizerinize açılan likit haznesine açılan kısımdan e likitinizi doldurunuz. Dolum yaparken atomizerin orta kısmında bulunan hava kanalına likit sıçratmamaya özen gösteriniz.
 
   Aksi taktirde, e sigaranızı kullandığınız anda likit sıçraması gibi sorunlar ile karışılabilirsiniz. Likitinizi vaporesso swag atomizer e doldurduktan sonra bir süre beklemeniz de fayda var. Vaporesso Swag coil iniz pamuğun likiti tam absorbe etmesi gerekir; aksi takdir de kuru pamuk yanabilir ve Vaporesso swag coiliniz yanabilir. Böylece yanık likit tadı almış olursunuz. Likit dolumunu tamamladıktan sonra drip tip inizi cihazınıza takabilirsiniz. Drip tip rahatlıkla çıkarıp takabileceğiniz bir parçadır. Dilerseniz piyasa da farklı drip ler satın alabilirsiniz.
 
 Vaporesso Swag 80W kit içerisiğinde toplam 2 adet coil bulunmaktadır. Coil lerden bir tanesi atomizere takılı haldedir. Diğer vaporesso swag coil ise yedek coildir. Bu elektronik sigara 1 adet 18650 mAh değerinde pil ile çalışır. Tek pil olmasına rağmen elektronik sigaranın performansı oldukça güçlüdür ve yoğun buhar bulutları çıkarmak için elverişlidir. Swag kit sıcaklık olarak ise 315 C a kadar çıkmaktadır. Atomizer kısmında bulunan likit güçlü bataryası sayesinde hızlıca ısınıp buharlaşır. Ayrıca bütün Vaporesso Swag coil üzerinde rezistans ve en iyi kullanım Watt aralıklarına sahiptir. Böylece kullandığınız coil i uygun Watt ayarına getirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 

Paket İçeriği:

1 Adet Vaporesso Swag Kit Elektronik Sigara MOD Batarya

1 Adet NGR Se Atomizer Tank

1 Adet GT2 Core (0.4 oHm)

1 Adet GT CCELL (0.5 oHm) Seramik

1 Adet Yedek Atomizer Camı

1 Adet Micro USB Şarj Kablosu

1 Adet Kullanım Kılavuzu

   Kullanım olarak yeni başlayanların tercih ettiği gayet şık bir başlangıç cihazı olarak tercih edilmektedir. Küçük boyutlu olması neredeyse bir paket sigara gibi elde bazı cihazlar gibi kaba durmaması tercih sebeplerinden sadece bir kaçıdır. Sigaradan kurtulup Elektronik sigara'ya başlayıp sağlınıza dikkat edip pis kokmamak istiyorsanız başlangıç seviyesi için ideal bir cihaz olup memnun kalacağınıza eminiz dostlarım.

   www.elektroniksigaratamiri.com 

 

Yorumlar

Aslı Soydaşlar
Aslı Soydaşlar
28 Kasım 2019, 19:16

Merhaba benim cihazımın pilini taktığım yere pilim tam olarak oturmuyor burada telefon tamircisi vardı ona gösterdim biraz baktı bu iş benlik değil dedi elini sürmedi bana yardımcı olun nolurr.

Yorum Yap

WhatsApp