• Hocaalizade Mahallesi Ressam Bursalı Şefik Caddesi No 13 Nur Han İş Hanı Kat 4 D: 7 Heykel / Osmangazi / Bursa
  • 0 (543) 357-2787
  • esigaraservis@gmail.com

VooPoo VİNCİ KIT İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler

VooPoo VİNCİ KIT İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler

VooPoo VİNCİ KIT İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler

06 Kasım 2019, 11:516343

-VooPoo VİNCİ KIT İnceleme - Teknik İnceleme - Özellikler-

   VooPoo Vinci Pod Mod 40 Watt'ın görünümü çok şaşırtıcı. Yeşim yeşili, dağ sarısı, opal, mürekkep, kırmızı, tavus kuşu, aurora, karbon fiber, uzay külü ve göz kamaştırıcı yeşil gibi 10 rengi mevcuttur. Ayrıca, VOOPOO VINCI da çok hafif ve taşınabilir. Ana gövdenin ana malzemeleri çinko alaşımı ve PCTG'dir. İlk aldığımda, dokunuşu çok yumuşak ve rahattı.

   VooPoo Vinci Pod Mod Sistemi kompakt tasarımı ve çekici renk seçenekleri ile yeni bir yenilikçi ve zarif pod sistemi Volt/Watt kiti.Vinci Mod, manuel ve otomatik modları desteklemek ve güçlü buhar sevenleri ve MTL (sigara içimi) kullanıcılarını desteklemek için 1500mAh dahili pil içeren yeni nesil GENE.AI çipini benimsemektedir.

 

   Cihaz, günlük elektronik sigara rutininizi değiştirmek için farklı bir likit ve coil kullanmak için kolay bir şekilde dolum sağlayan benzersiz özelliğe sahip bir elektronik sigaradır.

   Yenilikçi PUFF eğrisi modları ile 2 hafta boyunca buhar alışkanlıklarını kaydedebilir. Ayrıca benzersiz PnP-VM1 coilleriyle yepyeni görünür tank, normal likit ve salt likit ile uyumludur.

   Aynı zamanda PnP-C1 / PnP-R1 / PnP-M2 coilleri ile geniş çapta uyumludur. Dahası, VINCI Mod Pod coilleri eşleştirmek ve mükemmel bir lezzet getirmek için akıllıca ayarlanabilen güce sahiptir.

   VooPoo'dan VINCI Mod Pod Kiti  Hem pod cihazlarının hem de kutu modlarının avantajlarını birleştiren yeni, ultra taşınabilir bir pod mod kitidir. Yeni nesil GENE(işlemci) tarafından desteklenmektedir. 1500mAh dahili pilli AI yongası, farklı elektronik sigara ihtiyaçlarınızı karşılamak için manuel ve otomatik modları destekleyebilir. Çıkış gücünü, yukarı / aşağı düğmesiyle 5w ile 40w arasında ayarlayabilirsiniz. İki haftalık elektronik sigara alışkanlığınızı kaydedebileceğiniz yenilikçi PUFF eğrisi modlarına sahiptir. Size farklı bir görüş duygusu kazandırmak için çeşitli desen panelleri ile süslenmiş çinko alaşımlı malzemeden yapılmıştır. 0,96 inç TFT renkli ekranla, pilin durumunu ve 2 haftalık kullanım kaydını cihazınızın gösterebilir. Günlük kullanımınızı karşılamak için 5.5ml likit kapasitesi ile birlikte gelir. Eşsiz PnP-VM1 coili ile donatılmıştır likit ve salt likit ile buharlaştırma ile uyumludur. Elektronik sigara güvenliğini sağlamak için birden fazla koruma vardır.

Özellikler:

Boyut: 104.0 x 25.3 x 25.3mm
Pil: Dahili 1500mAh
Güç Aralığı: 5-40W
Direnç Aralığı: 0.1-3.0ohm
Çıkış Gerilimi: 3.2-4.2V
Pod Kapasitesi: Görünür Pod-5.5ml 
Coil: PnP 0.3ohm; PnP
0.8ohm Malzeme: Zamak + PCTG

Paket İçeriği:

  • 1 x VINCI Cihazı
  • 1 x VINCI Pod (5.5ml)
  • 1 x PnP 0.3ohm Coil
  • 1 x PnP 0.8ohm Coil
  • 1 x USB Kablosu
  • 1 x Garanti Kartı
  • 1 x Kullanım Kılavuzu
  • 1 x GENE CHIP Kartı

   Cihazı ilk elime aldığımda bugüne kadar kullandığım bütün elektronik sigaraları unuturacak bir şey olduğunu hissettim, cihaz üzerinde bulunan ekran ve kişiselleştirilmiş menüsü ekran renkleri, nefes sensörü özelliğiyle beni hemen kendisine bağlamayı başarmıştı daha önce kullandığım Smok Nord - Smok Rpm40 sonrasında aldığım en başarılı cihazlardan bir tanesidir. Gerek duman performansı , tasarım olarak beni işin ustasını, kendisine hasta etmeyi başarmış bir cihazdır.

   Voopoo Vinci tahminlerimden çok daha ötede bir esigara deneyimi sunarak gerek pil kapasitesi, gerek aynı tank ve coil ile birlikte hem salt hemde normal likiti buharlaştırıyor olması büyük bir yenilik, ayrıca atomizerin 180 derece döndürülerek sigara ve nargile içimi modları arasında hızlı ve zekice bir geçiş barındırıyor, Vapoo Vinci elinizeyken size verdiği sağlamlık hissinin aynısını şarj soketine baktığınızda da fazlasıyla fark ettiriyor, pod elektronik sigaralar arasında en sağlam pod şarj soketine sahip diyebiliriz. Cihaz üzerindeki butonlar metal alaşıma sahip materyallerden oluşmuş ve her kullandığınızda gövdeden gelen sağlamlık hissini tuşları kullanırkende fark ediyorsunuz.

   Nefes sensörüne sahip pod cihazlarda en büyük sıkıntı taknın altında kalan ve buharlaşma sonucu terleme yoluyla biriken artık likit birikintilerinin, doğrudan nefes sensörüne akması, ulaşması sonucu nefes sensörleri ya takılı kalmakta yada kendi kendine ateşleme gibi tehlike içerebilecek sonuçlar üretmektedir, Voopoo Vinci mühendisleri bu konuya kıvrak zekaları ile güzel bir çözüm üretmişler, tankın oturduğu kısıma mini bir havuz sistemi yaparak, nefes sensör akım yolunu ve atomizere güç taşıyan yaylı pimleri havuz sistemi seviyesinin üst kısmına kadar uzatmışlar, yani havuz kısmında biriken likit hiç bir şekilde nefes sensörü ve yaylı pimlere zarar vermeyecek. 

   Voopoo Vinci harika bir işlemciye ve enerji tasarrufuna sahip, cihazı yarım saat kadar kullanmadığınızda otomatik olarak standby (bekleme moduna veya uyku moduna) geçirerek enerjiyi korumaya alıyor, ateşleme düğmesine bir defa basıldığında ise ekranda önce Activadet yazısı beliriyor ve cihaz buhar üretimi için hazır. Çok yakında Voopoo Vinci'nin içini açarak elektronik parça bazında, iç tasarım bazında, parçaların kalitesi üzerine teknik bir inceleme daha yapacağız, öyle sanıyoruz ki sırada ki makalemizde yine Vinci'nin kalite ile dolup taşan teknolojisini övmekle geçecek..

   Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir ve onu elinize aldığınızda ilk denemenizi yaptığınızda ne demek istediğimi çok iyi anlayacağınıza eminim, lider marka ve üretici olan smok ve vaporesso'yu tahtından edermi bilemeyiz fakat yapılan bir modelin üzerine ekleme yapıp daha iyisini neredeyse aynı fiyata bizlere sunmaları hem fiyat odaklı hem kalite odaklı elektronik sigara dünyasında çeşidin çokluğuyla şirketlerin daha çok çalışması ve daha iyi cihazlar çıkartmalarına sebep olacaktır, rekabet gelişime itiyorsa bu her zaman güzeldir. Herkese bol buharlar..

www.elektroniksigaratamiri.com 

Yorumlar

Eren Candan
Eren Candan
21 Kasım 2019, 17:56

Bir üst modeli çıkmış fakat bu cihaz benim isteklerimi fazlasıyla karşıladı, likiti de çok iyi dayanıyor.

Kral Bey
Kral Bey
18 Kasım 2019, 19:48

Daha önce kullandığım mod cihazlardan daha iyi, likitten tasarruf ediyorum paralar cepte :)

Seda Şen
Seda Şen
06 Kasım 2019, 11:57

Bir bayan olarak tasarımını çok beğeniyorum ve severek kullanıyorum, gerçekten pili tam bir gün rahat rahat yetiyor, gerçi yetmesede önemli değil çünkü 25 dakika kadar kısa bir sürede şarjı full oluyor, almayı düşünen herkese şiddetle tavsiye edilir aroma ve buhar performansı süper.

Yorum Yap

WhatsApp